Pamatojoties uz Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes 30.12.2021. sēdes lēmuma par Interešu izglītības programmu izstrādāšanas, iesniegšanas un izvērtēšanas kārtību Dienvidkurzemes novada pašvaldībā 5.punktu, 2022./2023. mācību gadā par prioritārām tiek izvirzītas šādas jomas:

1. Kolektīvi, kuri ir Dziesmu un Deju svētku kustības dalībnieki (joma – Kultūrizglītība);
  2. Tehniskās jaunrades pulciņi (joma - Tehniskā jaunrade).

Programmu iesniegšana tiek organizēta saskaņā ar Interešu izglītības programmu izstrādāšanas, iesniegšanas un izvērtēšanas kārtības Dienvidkurzemes novada pašvaldībā III sadaļu.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 15.05.2022. elektroniski parakstīta dokumenta formā uz e-pastu: izglitibas.parvalde@dkn.lv vai papīra formātā Dienvidkurzemes novada Izglītības pārvaldē.